Supergirl (2015) – 4×08

Zobacz jak oglądać
Aby obejrzeć wybierz język i link z poniższej tabeli oraz wyłącz adblock. Nie widzisz polskich napisów podczas oglądania? W prawym dolnym rogu wybierz CC - powinny się pojawić.

Fabuła serialu skupia się na urodzonej na Kryptonie kuzynce Supermana, Karze Zor-El. W wieku 13 lat zostaje wysłana na Ziemię przez biologiczną matkę, aby uchronić ją przed śmiercią. Dziewczyna zostaje wychowana przez rodzinę Denversów w Los Angeles, która nauczyła ją jak używać nadprzyrodzonych zdolności. 24-letnia Kara jest świadkiem spadającego samolotu. Aby uratować ludzi, musi publicznie użyć swoich zdolności. Po udanej akcji, media dowiadują się o istnieniu Supergirl. Od tego momentu Kara postanawia zostać superbohaterką zakładając kostium Supergirl. Strona fanów: Supergirl Poland
MySeries.pl jest darmowym, prywatnym katalogiem, w którym wszelkie linki/kody ember są odnośnikami do zewnętrznych stron. Linki w serwisie dodawane są przez członków strony, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Copyright © 2018 MySeries.pl - seriale