Miasteczko South Park (1997) – 22×09

Zobacz jak oglądać
Aby obejrzeć wybierz język i link z poniższej tabeli oraz wyłącz adblock. Nie widzisz polskich napisów podczas oglądania? W prawym dolnym rogu wybierz CC - powinny się pojawić.

Kultowy serial animowany dla dorosłych pełen wulgarnego języka i trafnej, ciętej satyry o perypetiach mieszkańców pozornie zwyczajnego, prowincjonalnego miasteczka South Park w stanie Kolorado. Główni bohaterowie to czwórka kolegów, uczniów pobliskiej podstawówki - Stan Marsh, Kyle Broflovski, Eric Cartman i Kenny McCormick - choć w każdym odcinku towarzyszy im także mnóstwo innych osób z najbliższego otoczenia. Miasteczko Southpark to ciche, spokojne miejsce, w którym nigdy nic się nie dzieje. To znaczy nie dzieje się pozornie. Fabuła każdego odcinka opiera się na wydarzeniach, które regularnie burzą zwyczajowy spokój mieszkańców. Stopniowo narastają (często do nadnaturalnych rozmiarów), całkowicie wymykając się spod kontroli. Dorośli z otoczenia chłopców w krytycznych momentach zachowują się irracjonalnie (mało powiedziane). Okazują się naiwni, natychmiast wpadają w panikę. Z tego powodu najczęściej to na barkach dzieciaków spoczywa ciężar opanowania sytuacji i przemówienie do rozsądku własnym rodzicom. Tylko tak mogą ocalić świat przed inwazją obcych, nuklearną zagładą czy Kanadyjczykami mówiącymi w dość… nietypowy sposób. To, że mają zaledwie po dziesięć lat absolutnie w niczym im nie przeszkadza.
MySeries.pl jest darmowym, prywatnym katalogiem, w którym wszelkie linki/kody ember są odnośnikami do zewnętrznych stron. Linki w serwisie dodawane są przez członków strony, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Copyright © 2018 MySeries.pl - seriale