Custom alternative text
Ekipa z Warszawy – Warsaw Shore 10
Rok: 2018
Gatunek: Reality Show
Stacja nadawcza: MTV

Gdy Warsaw Shore pojawiło się na antenie MTV jego uczestnicy budzili zażenowanie i niepokój o to, w jakim kierunku zmierza dziś medialna rozrywka. Jak się okazało, publiczne poniżanie się nawzajem, upijanie i uprawianie seksu przed kamerami ma „potencjał” i program doczekał się już…. dziesięciu edycji. Przy okazji wypromował też nowych celebrytów, takich jak Eliza z Trybsonem czy Stifler.

W niedzielny wieczór MTV wyemitowała pierwszy odcinek nowej serii programu, w której jego bohaterowie mogą poczuć się jak gwiazdy: na ścianach wokół domu pojawiły się malunki z ich podobiznami. Do starej ekipy jak zwykle dołączyło kilka nowych osób: wizażystka Julia, personal shopper z Londynu – Spiker i Filip – podrywacz z taniego romansu.

Wersja Odcinek
10×09
10×08
10×06
10×05
10×04
10×03
10×02
10×01
MySeries.pl jest darmowym, prywatnym katalogiem, w którym wszelkie linki/kody ember są odnośnikami do zewnętrznych stron. Linki w serwisie dodawane są przez członków strony, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Copyright © 2018 MySeries.pl - seriale