Custom alternative text
Breaking Bad
Rok: 2008
Gatunek: Dramat
Stacja nadawcza: AMC

Walter White nie ma nic do stracenia, gdy lekarze stawiają mu diagnozę nieuleczalnego nowotworu. Słabo zarabiający nauczyciel chemii, aby zabezpieczyć finansowo rodzinę (żonę i niepełnosprawnego syna), postanawia zająć się produkcją metaamfetaminy. To oznacza jednak dla niego wejście w sam środek okrutnego i niebezpiecznego świt mafii, w którym jedynym sposobem na przetrwanie jest przemoc. Aby osiągnąć swój cel, Walter musi zamienić się w bezwzględnego przestępcę.
„Breaking Bad” zachwycił nie tylko widzów, ale także krytyków. Zdobył dwa Złote Globy, wiele nagród Emmy i kilkadziesiąt innych wyróżnień. Stworzył także nowy model serialu kryminalnego, a w pamięci milionów fanów na całym świecie zapisał się jako jedno z najgenialniejszych dzieł swego gatunku. Wśród aktorów występujących w serialu znaleźli się m.in.: Bryan Cranston (Walter White), Aaron Paul (Jesse Pinkman), Anna Gunn (Skyler White) oraz Dean Norris (Hank Schrader).

Wersja Odcinek
Cały 5 sezon PL
Cały 4 sezon PL
Cały 3 sezon PL
Cały 2 sezon PL
Cały 1 sezon PL
MySeries.pl jest darmowym, prywatnym katalogiem, w którym wszelkie linki/kody ember są odnośnikami do zewnętrznych stron. Linki w serwisie dodawane są przez członków strony, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Copyright © 2018 MySeries.pl - seriale