American Horror Story (2011) – 8×09

Zobacz jak oglądać
Aby obejrzeć wybierz język i link z poniższej tabeli oraz wyłącz adblock. Nie widzisz polskich napisów podczas oglądania? W prawym dolnym rogu wybierz CC - powinny się pojawić.

American Horror Story to serial telewizyjny z elementami horroru, gore oraz dramatu. Realizowany jest w formie antologii, co oznacza, że każdy kolejny sezon opowiada inną historię, rozgrywa się w innym otoczeniu, a całość ma swój początek, zwrot akcji oraz zakończenie. Każdy z takich sezonów można traktować jako osobny miniserial. Punktem wspólnym różnych historii jest obsada, gdyż większość aktorów pojawia się na ekranie na przestrzeni całości trwania serialu, zwykle odgrywając więcej niż jedną rolę - każdy sezon ma bowiem nowy, nieznany wcześniej zestaw bohaterów. Serial miał swoją premierę w 2011 roku na antenie amerykańskiej stacji FX. Od początku cieszył się w miarę stałą widownią na poziomie około trzech milionów widzów. Rekordowym jak do tej pory pod względem oglądalności był sezon trzeci, którego finał śledziły ponad cztery miliony widzów. Od momentu premiery American Horror Story dostawał mieszane, choć głównie pozytywne recenzje. Całość określana jest jako rozrywka wystarczająco pokręcona oraz krwawa, by zatrzymać zaintrygowanych widzów przed ekranami. Tygodnik „Entertainment Weekly” w swojej recenzji napisał: „Serial ten jest praktycznie ciągłym straszeniem widza – mnóstwo krzyków, seksu, wstrząsów, zmasakrowanych twarzy, psychotycznych skłonności oraz martwych noworodków”.
MySeries.pl jest darmowym, prywatnym katalogiem, w którym wszelkie linki/kody ember są odnośnikami do zewnętrznych stron. Linki w serwisie dodawane są przez członków strony, którzy wypełniając formularz zapewniają, że posiadają prawa autorskie do nadsyłanych materiałów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować pod adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały.
Copyright © 2018 MySeries.pl - seriale